تونل عشق در اوكراين

مي گويند اگر زوج هاي جوان دست در دست هم از اين تونل عبور كنند و آرزوهاي خود را زمزمه كنند، روياهاي شان به واقعيت بدل مي شود.
تونل عشق، نامي است كه مردم محلي به يكي از زيباترين نقاط كلوان در كشور اوكراين داده اند. گذرگاهي زيبا كه حاصل عشق درختان درهم تنيده است، اين درختان دالان سبز و دلربايي در اين مسير به وجود آورده اند و به همين دليل، اين گذرگاه دلفريب روزانه تعداد زيادي از زوج ها، عكاسان و علاقمندان به طبيعت زيبا را به سمت خود مي كشاند.
اين تونل بي نظير لوكيشني از يك فيلم يا برنامه تلويزيوني نيست، ولي از اين تونل به عنوان لوكيشني زيبا براي فيلمبرداري از عروس و دامادها نيز استفاده مي شود . اين تونل طول زيادي ندارد اما همين طبيعت مهيج داخل تونل هر چند براي مدتي كوتاه، براي خيره كردن چشم ها كافي است.
تونل عشق متعلق به كارخانه اي خصوصي است و در واقع محل گذر لوكوموتيو هاي اين كارخانه است.كه سه بار در روز براي حمل چوب از اين تونل لوكوموتيو هاي كارخانه مي گذرند.قبل از احداث كارخانه قرار بر اين بود كه درختان اين مسير قطع شوند، اما خوشبختانه اين اتفاق رخ نداد و حالا اين مسير يكي از جاذبه هاي گردشگري اوكراين است.
اين تونل حاصل هنر طبيعت است وجالب است بدانيد كه در خلق چنين منظره ي زيبايي هيچ نيروي انساني دخالت نداشته است و تنها به دليل ازدحام شاخه هاي درختان در فصل بهار، اين تونل زيبا پديد مي آيد.

منبع: سايت راهنماسفرicon تعداد بازدید : 49
iconبرچسب‌ها : تونل عشق در اوكراين , راهنماي گردشگري اوكراين ,
  • نوشته : rahnama-safar
  • پنجشنبه 23 دی 1395